Spoření pro děti a na rentu

Spoření pro děti a na rentu​​Pokud si myslíte že žádné peníze na spoření nemáte, tak to může být proto, že jste ještě nespolupracovali s nikým jako jsme my. Nemáme patent na rozum, ale umíme nalézt rezervy a umíme našim klientům vydělat peníze. Možností je mnoho, ale vše se můžete dozvědět jen na osobní schůzce. Posílání informací e-mailem Vám k ničemu nebude, protože u všech možností je třeba vést dialog, vše vysvětlit, mít možnost vše upřesnit, vznést dotazy. K jednání je dobré vzít svého partnera, pokud ho máte, aby i on mohl mít dobrý pocit z konečného řešení. Také se bude chtít třeba na něco zeptat a mít pocit, že spolurozhoduje o budoucnosti Vaší rodiny.


Spoření pro děti je jedním z pilířů kvalitně nastaveného rodinného portfolia.


Spoření pro děti a na rentu​​A pokud svému dítěti včas založíte kvalitní spoření, nebudete mít v budoucnu problém s náklady na jeho studia nebo s uvedením do jeho vlastního rodinného života. Budete na to prostě mít.

V případě řešení Vaší vlastní renty je to podobné. Stát se o Vás za pár let nebude schopen postarat. To už je dneska jasné snad každému kdo poslouchá rozhlas, čte noviny, či sleduje televizi. Chcete být chudým důchodcem, který každý den musí řešit jak přežít, nebo spokojeným rentiérem, který je v pohodě protože si naspořil, vše nerozdal "mladým", a tím je pro ně neustále "sexy" a neustále obletován?


Správně zvoleným způsobem můžete být na rentě  již za patnáct až dvacet let.


Pokud svoji finanční budoucnost vezmete do vlastních rukou a zvolíte si ten správný způsob, můžete být na rentě klidně již za patnáct, dvacet let bez ohledu na to, kolik Vám je. A čím dříve začnete, tím menší peníze stačí dávat stranou. V obou případech platí čím dříve, tím lépe.


Stačí začít s malou částkou a když to půjde, tak si odkládat více. A pokud si ještě nespoříte, máte opravdu nejvyšší čas.

Rychlý kontakt


VitaProFin s.r.o.

Tel.: 702 191 601

E-mail : info@vitaprofin.cz

http://www.vitaprofin.cz


Informace o produktech z oblasti:

VitaProFin finance​​​    VitaProFin pojištění​​​

VitaProFin spoření​​​    VitaProFin bydlení


call banner velký


 

fb   twitter   g+   LinkedIN

Copyright © 2015 VitaProFin s.r.o., Sladkovského 67, 530 02  Pardubice