Pro manažery


Image​Už se Vám někdy stalo, že jste byli ve stresu, že nepostoupíte na vyšší pozici v termínu který se chýlí ke konci, a tempo práce Vaší a Vašeho týmu je doslova "vražedné"? Nebo naopak hrozí sestup, "padají" Vám smlouvy a Vy se stresujete v obavách, že od příštího kvartálu budete "poníženi", přestože pro firmu již pracujete několik let a máte stovky, či tisíce klientů, které jste firmě sami, či s Vaším týmem přivedli? Nebo jste přivedli výkonnější skupinu, kterou je radost podporovat a počítá se Vám pouze polovina její produkce, přestože jste obrat a tím i zisky své firmě znásobili? "Vděčnost" některých firem často "nezná mezí".


U nás se Vám to nemůže stát, Vaše pozice jsou garantované doživotně, a jediná cesta u nás je směrem vzhůru.


Můžete se tak s větší intenzitou věnovat svým klientům a spolupracovníkům, kteří Vaši pomoc, radu, a čas, jistě ocení. Budete mít tak více času na vzdělávání, školení, sledování novinek, a díky šířce dostupného portfolia produktů budete mít pro klienty skutečně na výběr při realizaci jejich kvalitního řešení.


Pokud máte zájem o podrobnější informace, vyplňte prosím stručný dotazník, a pokud chcete, přiložte Vaše pracovní úspěchy v podobě stručného pracovního CV. Můžete být zařazeni tam kam patříte nejen výkonem, ale především kvalitou Vaší práce, odborností, délkou praxe, nebo loajalitou k firmě.

fb   twitter   g+   LinkedIN

Copyright © 2015 VitaProFin s.r.o., Sladkovského 67, 530 02  Pardubic