Pro zájemce o spolupráci

Už se Vám někdy stalo, že Vám Váš nadřízený, nebo Vaše firma jakýmkoli nepochopitelným způsobem "přeladila" Váš klientský kmen? Že Vaši klienti, často Vaši přátelé, kamarádi, či příbuzní, byli náhle obvoláváni někým, koho v životě neviděli?  Že je jim najednou nabízeno nějaké "výhodnější" řešení, spočívající v uzavření nějakého nového produktu? Patří Vaši klienti vůbec Vám? Nebo je lze kdykoli komukoli svěřit bez ohledu na Vaše často celoživotní rodinné, přátelské, či jakékoli jiné vazby s nimi?


U nás máte jistotu, že nikdo jiný Vám Vaše klienty "obstarávat" nebude, a budete se jim moci celoživotně věnovat.


Dovedete si navíc představit, že Vámi odevzdané smlouvy jsou naskenovány a zadány v systému? Scany smluv jsou k dispozici k urychlenému řešení reklamací? Odpadá nutnost jakéhokoli kopírování a skladování šanonů s metráky kopií? Ušetříte spoustu času, peněz a prostoru. Data jsou bezpečně uložena na chráněných serverech, papírovou podobu dat Vašich klientů již tak jistě neochráníte. Každé ráno mít v chytrém telefonu čerstvé info ze systému je také naprosto jedinečné a nestane se Vám, že by jste na něco zapomněli. Vše víte ihned i bez nahlédnutí do systému.


Systém, který využíváme je i jinak naprosto jedinečný, rychlý a výkonný. Prostě nejlepší....


A pokud i přes většinu vytisknutelných materiálů budete potřebovat něco poslat z nabídky našich producentů, či naší firmy, pošleme Vám jakékoli množství, a to zcela zdarma. Neustálý vývoj a inovace jsou samozřejmé, nápady vítané, a spolupráce s námi  je prostě super.

VitaProFin spolupráce​​

Podrobnější informace o možnostech spolupráce

Pokud máte zájem o podrobnější informace o možnostech spolupráce, vyplňte a odešlete prosím jednoduchý formulář, můžete přiložit stručné pracovní CV. Všechny informace jsou samozřejmě důvěrné.


fb   twitter   g+   LinkedIN

Copyright © 2015 VitaProFin s.r.o., Sladkovského 67, 530 02  Pardubice