Pravidelné investování

Pravidelné investování VitaProFin​​​Základem bohatství každého jedince je jakákoli pravidelná forma spoření, ale pokud je dostatečně dlouhý investiční horizont, vyplácí se nejvíce pravidelné investování, byť jen malých částek. Řada nejbohatších lidí světa zbohatla právě díky investování. Je však třeba zvolit vhodný způsob, vzhledem k profilu klienta, jeho vztahu k riziku, délce investování a v neposlední řadě na finančních a rodinných okolnostech.  Jen tak je možno naplno využít této velmi zajímavé, ale bohužel stále velmi málo využívané možnosti. Vzhledem ke snížení atraktivnosti stavebního spoření a penzijního připojištění jej však začíná využívat stále větší množství lidí. ​


Řada nejbohatších lidí světa zbohatla právě díky pravidelnému investování.


Pravidelné investování VitaProFin​​Náš investiční specialista Vás rád zasvětí do tajů investování, a budete možná překvapeni touto velmi zajímavou možností, kterou Vám zatím nikdo neosvětlil. Investování je možno nastavit i konzervativně, a výnos bude stále velmi zajímavý. Můžeme poskytnout i informace o garantovaných, zajištěných fondech.


Platí jednoduché pravidlo, že pokud výnos nepokryje s rezervou inflaci, tak přicházíte zbytečně o své peníze. Ztrácejí totiž hodnotu a nakoupíte si za ně čím dál méně.


VitaProFin call banner

Rychlý kontakt


VitaProFin s.r.o.

Tel.: 702 191 601

E-mail : info@vitaprofin.cz

http://www.vitaprofin.cz


Formulář pro Vaše dotazy

fb   twitter   g+   LinkedIN

Copyright © 2015 VitaProFin s.r.o., Sladkovského 67, 530 02  Pardubice