Pojištění


Základ každého kvalitního řešení

Pojištění VitaProFin s.r.o.​​Pojištění, neboli zabezpečení je často podceňovanou složkou portfolia klientů s tím, že mně se to přeci stát nemůže. Stojí často úplně na okraji zájmu některých klientů. Opak je však pravdou, a denní reporty z pojišťoven jsou důkazem naší dobře odvedené práce. Bez nás by tito klienti přišli zbytečně o pojistné plnění, případně by jej měli naprosto nedostatečné. Je velmi snadné vyplnit pojistku, ale ukázat klientům jaké jsou jejich možnosti alespoň na dvou, třech různých řešeních dává teprve ten správný smysl.


Jakákoli nepříjemná nahodilá událost, může klientovi nejen narušit jeho rozpočet, ale může jej dokonce existenčně ohrozit.


Pokud je na něm navíc závislá jeho rodina, tak je tady něco opravdu špatně. Ať již jde o úraz či nemoc, autonehodu či požár v domě, případně problém v zaměstnání či na cestách. Spousty reálných případů, které se skutečně staly a každý den se stávají, napovídají o naprosté nezbytnosti kvalifikovaně provedeného zabezpečení. Jen potom můžete klidně spát - s vědomím, že jste v pohodě za každé situace.


Neštěstí nechodí po horách ale po lidech 


Pojištění VitaProFin s.r.o.​​Na druhou stranu je řada klientů, kteří v podstatě téměř žádné pojištění nepotřebují, jsou finančně i materiálně zabezpečeni, případně nemají koho zabezpečit.

Ale většina těchto klientů těch pár stokorun do dobré, kvalitní úrazovky, či jiné pojistky stejně "vrazí". Vědí totiž, že neštěstí nechodí po horách ale po lidech, a stát se může cokoli ať už za volantem, při sportu nebo turistice či relaxaci. A mít pojištěné svoje milované zvířátko - to je přece povinnost.


Pouze kvalitní, správně nastavené pojištění Vám zajistí klidný spánek


Rychlý kontakt


VitaProFin s.r.o.

Sladkovského 67
530 02   Pardubice

Tel.: 702 191 601

E-mail : info@vitaprofin.cz

http://www.vitaprofin.cz


call banner velký


Formulář pro Vaše dotazy

fb   twitter   g+   LinkedIN

Copyright © 2015 VitaProFin s.r.o., Sladkovského 67, 530 02  Pardubice