Optimalizace


Nástroj pro řešení Vašeho důchodu či předdůchodu

Optimalizace - VitaProFin s.r.o.​​​Málokdo si v dnešní době uvědomuje důležitost spoření na stáří. Přitom stačí tak málo - podívat se do tabulek jak se Vám sníží finanční příjmy při odchodu do důchodu. Z měsíce na měsíc náhle zjistíte, že Vám dorazila částka, která není ani poloviční než ta, na kterou jste zvyklí. A pokud nemůžete čerpat z rezerv, dojde k radikálnímu snížení Vaší životní úrovně.

Optimalizací lze dosáhnout toho, že ušetřené peníze můžete každý měsíc odkládat a nebude to mít vliv na stávající finanční situaci. Pokud odkládat na stáří nechcete, zbyde Vám jednoduše měsíčně více peněz na Vaše koníčky, pro rodinu, či třeba na dovolenou. Platíte stále stejně a peníze Vám zbydou. Je to vůbec možné? V 95% případů ano, a to velmi snadno. Stačí se obrátit na jednoho z našich konzultantů, který se Vám bude rád věnovat a spočítá Vám naprosto nezávaznou a hlavně nezávislou kalkulaci, díky které se snadno přesvědčíte o tom, zdali Vaše peníze pracují spíše pro Vás, či spíše pro finanční instituce.


Pokud chcete mít jistotu, že Vaše řešení je správné, máte jedinečnou šanci.


Vzhledem k tomu, že optimalizace rodinných financí je službou pro klienty zatím zdarma, a klient není nucen k žádným změnám pokud se mu tyto nebudou líbit, není důvod váhat s konzultací.

Čím dříve budete mít řešení, tím více peněz navíc Vám bude k dispozici.

VitaProFin call banner

Rychlý kontakt


VitaProFin s.r.o.

Tel.: 702 191 601

E-mail : info@vitaprofin.cz

http://www.vitaprofin.cz


Formulář pro Vaše dotazy

fb   twitter   g+   LinkedIN

Copyright © 2015 VitaProFin s.r.o., Sladkovského 67, 530 02  Pardubice