Finanční služby


Cesta k finanční prosperitě

Finanční služby VitaProFin s.r.o.​​​Patříte mezi klienty, kteří si myslí, že to jejich řešení je správné a netřeba nic řešit? Pak Vás to může stát docela dost peněz. Stejně tak jako se vyvíjí elektronika, medicína a spousta dalších oborů, tak se vyvíjí i finance. Dnes jsou na trhu produkty, které dříve nebyly, používají se postupy, které se dříve nepoužívaly, a používá se software, který dříve také nebyl k dispozici. Dalším faktorem může být Váš poradce, někdy pouze prodejce, který Vám prodal produkty, které ve své době mohly být zajímavé, ale dnes jsou dávno překonány. Pro řadu těchto poradců je navíc problémem navštěvovat školení a semináře, číst odbornou literaturu, či se jinak vzdělávat. Díky tomuto přístupu se portfolia klientů nemusí vyvíjet dle jejich představ, a peníze jim nenápadně mizí díky inflaci, nevhodným, či špatně nastaveným produktům(tzv.plíživé chudnutí). Přitom dost často není potřeba nic jiného, než se sejít s někým, kdo má větší přehled a rád se Vám podívá na Vaše řešení, provede potřebné změny, aby Vaše peníze byly efektivně využívány k Vašemu prospěchu. Aby sloužily raději Vám, a ne spíše finančním institucím. Ty jsou bohaté  dost.

VitaProFin call banner

Finanční služby VitaProFin s.r.o.​​​Rozdíl mezi správně nastaveným portfoliem a běžným řešením může dosahovat statisícových částek, které k důchodu buď mít budete, a nebo taky ne. Přitom stačí tak málo: nechat si udělat nezávislý audit Vašich financí, který zabere cca 2-4 schůzky, kde se nejenom dozvíte jak máte nastaveny finance a finanční produkty, ale můžete jen díky optimalizaci získat i několik set tisíc korun k důchodu navíc. Může to řešit například Váš předdůchod, či další cíle, na které by jste jinak neměli peníze. Nezáleží na tom zdali máte finančního poradce či ne.


Tato služba je naprosto nezávislá, a až uvidíte výsledek, tak teprve potom se rozhodujte, co se svými penězi nakonec uděláte, kde lze ušetřit, a kde Vám budou Vaše peníze pracovat nejlépe.

Rychlý kontakt


VitaProFin s.r.o.

Sladkovského 67
530 02   Pardubice

Tel.: 702 191 601

E-mail : info@vitaprofin.cz

http://www.vitaprofin.cz


​Formulář pro Vaše dotazy

​   ​   fb   twitter   g+   LinkedIN

Copyright © 2015 VitaProFin s.r.o., Sladkovského 67, 530 02  Pardubic