Bydlení


Chcete bydlet ve svém?

VitaProFin s.r.o. - bydleníNejvýhodnější  způsob, jak získat prostředky na financování vlastního bydlení, když úspory nestačí, je v současné době hypotéka. Díky ostrému konkurenčnímu boji dnes existuje velká škála hypotečních úvěrů, které vzájemně odlišuje nejen jejich výše, doba splácení, délka fixace a možnost předčasného splacení či výše LTV (loan-to-value ratio), ale také způsob výpočtu úrokové sazby (klasické hypotéky s pevnou úrokovou sazbou fixovanou na několik let dopředu i variabilní hypotéky s plovoucí neboli floatingovou sazbou), účelovost (hypoteční úvěr určený výhradně na koupi, stavbu nebo stavební úpravy nemovitosti a proti němu neúčelová americká hypotéka), či výše poplatků, které jsou se zřízením hypotečního úvěru a jeho následným umořováním spojené.


Se správným řešením Vám může pomoci náš velmi schopný hypoteční specialista,


který má přehled o stávající situaci na trhu, a o akčních nabídkách jednotlivých hypotečních ústavů. Může Vám proto vybrat momentálně nejvhodnější a nejlevnější řešení.  Navíc Vám může díky optimalizaci tuto hypotéku ještě více zlevnit. (Řada klientů platí zbytečně příliš mnoho peněz za produkty, které jsou třeba jen špatně nastavené, či špatně zvolené.

Naším cílem není rušení stávajících smluv, ale jejich úprava.


VitaProFin call banner


VitaProFin s.r.o. - bydleníTímto způsobem je možné, že se k vlastnímu bydlení dostanou i lidé a rodiny, které bydlí v pronajatém bytě a nikdy by je nenapadlo, že peníze za pronájem mohou investovat do své hypotéky a bydlet ve vlastním. Tímto způsobem jsme pomohli již mnoha klientům.

Služba, která toto řeší se jmenuje finanční plán, a pro naše klienty je zcela zdarma. Budeme potřebovat pouze pár minut Vašeho času na vysvětlení této možnosti a odpovědi na několik základních doplňujících dotazů. Pak už je to jen na Vašem konzultantovi, který má osobní zodpovědnost za řešení Vašeho případu.


Máte tedy naprostou jistotu, že Vaše řešení je to nejlepší.

Rychlý kontakt


VitaProFin s.r.o.

Sladkovského 67
530 02   Pardubice

Tel.: 702 191 601

E-mail : info@vitaprofin.cz

http://www.vitaprofin.cz


call banner velký


Formulář pro Vaše dotazy

fb   twitter   g+   LinkedIN

Copyright © 2015 VitaProFin s.r.o., Sladkovského 67, 530 02  Pardubice